Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pytania związane z feed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pytania związane z feed

    Witajcie
    Mam pytania związane z feed. Uruchomiłem odbiornik na RTL2832 wraz z Raspberry, udostępnianie danych idzie bez problemu ale:
    1. Na jakiej zasadzie FR24 pokazuje radar z którego pochodzą dane o konkretnym samolocie. Podejrzewam że kto pierwszy ten lepszy więc dochodzi do sytuacji że nad głową przelatuje mi samolot (mieszkam w centralnej Polsce) a wyświetla się informacja o odbiorniku z Krakowa.
    2. Jaki ruch generuję na łączu internetowym (mam LTE z limitem) Oczywiście jest to zależne od natężenia ruchu ale ile tak mniej więcej w warunkach polskich.
    3. Podczas rejestracji przydzielono mnie do EPBY bo geograficznie jestem najbliżej tego portu. Jednak mieszkam w lini Poznań - Warszawa tak prawie po środku w okolicy Konina więc jakoś mi bliżej (mentalnie) do Poznania a i taka lokalizacja jest bardziej "uczciwa" (najbliżej mam do EPPW ale wojskowe się nie liczą)
    Czy jest możliwość zmiany "znaku" zachowując to samo konto użytkownika?

    W związku z dwoma pierwszymi pytaniami skonfigurowałem odbiornik tak że uruchamia udostępnianie danych o godzinie 00:05 a kończy 07:55. Raz w nocy nawet udało mi się zobaczyć swój odbiornik na głównej stronie ale skoro generalnie nie jestem potrzebny to po co tracić transfer niech chodzi tylko w nocy.

    Jeśli nikt z was nie zna odpowiedzi na moje pytania proszę je zadać w moim imieniu na forum ogólnym. Niestety mój angielski brzmi : ja, chcieć ma pytanie... więc nie chcę się zbłaźnić
Working...
X