Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Flightradar24 na inne mobilne platformy.

Passenger

Flightradar24 na inne mobilne platformy.

Witam! Jestem tu nowy i to mój pierwszy wątek. Otóż zauważyłem że powstały aplikacje pod iOS i Android. Czy macie w planach stworzenie wersji pod Jave, Symbiana lub wersję mini prosto przez przeglądarkę (np. Opera Mini)? Dużo osób posiada taką platformę i na prawdę przydałoby się takie coś na telefony Pozdro

Team FR24
    Odpowiedz na pytanie jest tutaj: http://forum.flightradar24.com/threa...ull=1#post3356

Jest to po prostu za duzo kosztow i pracy, a nie me chetnych zeby za to placic.

Passenger
    Wielka szkoda A wie ktos może czy stronka dziala poprawnie na Nokii 5800. Z tego co sie orientuje ma wersje Lite Flasha

Team FR24
    FR24 nie korzysta z Flash, tylko i wylacznie z javascript/ajax.

Passenger
    Czyli na Nokii 5800 zadziała bez problemu? Ile kb ściąga ten radar?
    Jeżeli to nie jest Flash to dlaczego mój Sony Ericsson W995 wyświetla tylko białą zakładkę o danych samolotu? Ledwo widać mapę :/

Team FR24
    Czy dziala nie mam pojecia, zalezy od przegladarki i parametrow telefonu. FR24 to bardzo ciezka strona i na mojich "starych" Nokiach strona nie dzialala.

Passenger
    ok thx za odpowiedz

Passenger
    Quote Originally Posted by admin View Post
    Jest to po prostu za duzo kosztow i pracy, a nie me chetnych zeby za to placic.
    Myśle że znależli by się chętni(choćby ja), tylko jaka suma wchodzi w grę.Proponuje by zainteresowane osoby które chciały by mieć FR24 na swoim telefonie zgłaszały taką chęć w tym lub innym wątku podając rodzaj mobilnej platformy.Jeśli będzie nas wystarczająco dużo to napewno sie uda,musimy wiedzieć z jaką sumą mamy do czynienia?
    propozycja na: Symbian^3 (Nokia N8)
    P.S. ta platforma stała sie teraz otwarta
    Last edited by Jordan643; 2011-01-28 at 00:22.

Passenger
    Ja osobiście korzystam z Androida, ale z własnego doświadczenia wiem że jeszcze niewiele osób posiada telefony z systemami. Dużo osób korzysta z prostej Javy. Wydaje mi się że stworzenie takiej aplikacji bardzo by się opłaciło bo mogłyby z niej korzystac użytkownicy z Symbianowymi Nokiami jak i z prostymi Sony Ericssonami, ale ja tylko podstawiam taki pomysł, z resztą nie wiem jak wygląda programie na tej platformie

Passenger
    temat chyba umarł