Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24

Thread: Flightradar24 na Android

Passenger
    Ja bym proponował podać w jakich sprawach nie da się połapać. Będzie ciut prościej odpowiadać

Passenger
    Opcje w menu po lewej stronie:
    - Map - Mapa - powrót do mapy (głównego widoku).
    - Locations - Ulubione lokalizacje. Tutaj można zapisać swoje miejsca na mapie, żeby potem ich długo nie szukać.
    - Filters - Filtry:
    - Data Sources - Źródła danych - Lepiej zostawić wszystkie, żeby korzystać ze wszystkich możliwych źródeł. Ale można też wybrać konkretne.
    - Types of traffic - Rodzaje "ruchu lotniczego" - Lepiej zostawić wszystkie, aczkolwiek można zaznaczyć konkretne (samoloty w powietrzu, szybowce, samoloty na ziemi, pojazdy obsługi naziemnej)
    - Custom filters - Filtry niestandardowe - tutaj można odfiltrować widok dla konkretnej linii lotniczej, lotniska, typu samolotu, wysokości, prędkości i rejestracji)
    - Alerts - Powiadomienia. Tutaj można ustawić sobie dwa powiadomienia o squawkach 7600 i 7700. 7600 - problem z radiem, 7700 - jakaś inna awaria.
    - Settings - Ustawienia. Tu można zmienić rodzaj mapy, wielkość zdjęć, etykiety przy samolotach, jednostki miar etc.
    - Help - Pomoc.
    - In-app purchases - Dodatki. Do kupienia są trzy - ikonki imitujące prawdziwy kształt samolotów, tablica przylotów i odlotów a także niestandardowe powiadomienia.
    - Rate/review - Ocena aplikacji
    - Tell a friend - Udostępnij znajomym

Passenger
    Mam pytanie do kogoś kto zna zasady Custom Allerts w Inn-App Purchases.
    Czy jest tam możliwość ustawienia specjalnego powiadomienia które poinformuje że konkretny REG leci na konkretne lotnisko?
    Przykład? Chciałbym otrzymać powiadomienia w momencie gdy SP-LIA wystartuje i jest w drodze do EPWR.
    Da się taki alert ustawić?

Passenger
    Możesz ustawić alert dla konkretnego Reg oraz jako warunek możesz dodać lotnisko.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka