Announcement

Collapse
No announcement yet.

Flightradar24 na Android

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Witam
    Co prawda zadałem to pytanie na innym forum. Jednak chwilę później odkryłem to forum a u źródła jest większa szansa na odp.
    Widziałem ten program (flightradar24 pro) u znajomego na iphonie i na androidzie.
    Bardzo fajna sprawa szczególnie funkcja AR.
    I do tej funkcjonalności mam pytanie.
    Na ip wszystko wygląda jak na zdjęciach umieszczonych w necie (czyli a radar z pozycjami samolotów a po skierowaniu na w punkt info o locie i samolocie wszystko działało szybko. U drugiego na androidzie brak radaru aby znaleźć coś musieliśmy na ślepo kręcić się a i to nie gwarantowało sukcesu bo działa dość wolno mimo tego samego operatora. Niestety nie miałem możliwości poklikania i sprawdzenia czy jest możliwość włączenia radaru. Czy możecie napisać czy tak to działa na androidzie? Jeśli ktoś używa czy może wkleić fotkę z włączonym AR na androidzie?

    Comment


    • #17
      z tym AR, to jak napisane w wymaganiach: kompas i GPS. O ile z GPS nie ma problemu o tyle kompas w LG GT540 to istne szaleństwo no i AR działa jak działa ... tzn. zupełnie przypadkowo
      Mam ACERa Liquid, tam kompas wydaje się być lepszy jednak funkcja AR działa tylko na FlightradarPRO a na ACERa nie kupowałem tej aplikacji.

      Podsumowując: podstawą jest tu sprawny kompas, i o ile takowy będzie w sprzęcie, to funkcja AR powinna działać prawidłowo.
      Last edited by MariuszK; 2011-07-20, 07:35.

      Comment


      • #18
        Mam HTC Wildfire i kupiłem sobie FR24 Pro ale strasznie wolno chodzi (muli). Jak wcisnę coś to zanim załapie to minie kilka (kilkanaście) sekund. Jak włączę szczegóły samolotu to jak wracam do mapy to nie aktualizują się pozycje samolotów tylko są w takiej pozycji jakiej zostawiłem przed przejściem w szczegóły. Czy ktoś może mi pomóc co mam zrobić aby chodziło to w miarę płynnie.
        Dodam, że połączenie mam przez WiFi na fulla.

        Comment


        • #19
          Acer liquidMT, z Androidem 2.3.6 bez najmniejszego problemu pomyka, nawet na gprs (chociaż oczywiście dane znacznie wolniej się ładuja niż na wi-fi czy 3G).

          Comment


          • #20
            Witam wszystkich. Mogłby ktoś z posiadających wersję pro na androida opisać wszystkie funkcje i możliwości po naszemu? Bo nie mogę połapać się w niektórych sprawach :-). Z góry dziękuję.

            Comment


            • #21
              Ja bym proponował podać w jakich sprawach nie da się połapać. Będzie ciut prościej odpowiadać

              Comment


              • #22
                Opcje w menu po lewej stronie:
                - Map - Mapa - powrót do mapy (głównego widoku).
                - Locations - Ulubione lokalizacje. Tutaj można zapisać swoje miejsca na mapie, żeby potem ich długo nie szukać.
                - Filters - Filtry:
                - Data Sources - Źródła danych - Lepiej zostawić wszystkie, żeby korzystać ze wszystkich możliwych źródeł. Ale można też wybrać konkretne.
                - Types of traffic - Rodzaje "ruchu lotniczego" - Lepiej zostawić wszystkie, aczkolwiek można zaznaczyć konkretne (samoloty w powietrzu, szybowce, samoloty na ziemi, pojazdy obsługi naziemnej)
                - Custom filters - Filtry niestandardowe - tutaj można odfiltrować widok dla konkretnej linii lotniczej, lotniska, typu samolotu, wysokości, prędkości i rejestracji)
                - Alerts - Powiadomienia. Tutaj można ustawić sobie dwa powiadomienia o squawkach 7600 i 7700. 7600 - problem z radiem, 7700 - jakaś inna awaria.
                - Settings - Ustawienia. Tu można zmienić rodzaj mapy, wielkość zdjęć, etykiety przy samolotach, jednostki miar etc.
                - Help - Pomoc.
                - In-app purchases - Dodatki. Do kupienia są trzy - ikonki imitujące prawdziwy kształt samolotów, tablica przylotów i odlotów a także niestandardowe powiadomienia.
                - Rate/review - Ocena aplikacji
                - Tell a friend - Udostępnij znajomym

                Comment


                • #23
                  Mam pytanie do kogoś kto zna zasady Custom Allerts w Inn-App Purchases.
                  Czy jest tam możliwość ustawienia specjalnego powiadomienia które poinformuje że konkretny REG leci na konkretne lotnisko?
                  Przykład? Chciałbym otrzymać powiadomienia w momencie gdy SP-LIA wystartuje i jest w drodze do EPWR.
                  Da się taki alert ustawić?

                  Comment


                  • #24
                    Możesz ustawić alert dla konkretnego Reg oraz jako warunek możesz dodać lotnisko.

                    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

                    Comment

                    Working...
                    X