Results 1 to 4 of 4

Thread: FR24.com na LUZ (Lublin Airport)

Passenger

FR24.com na LUZ (Lublin Airport)

Witam.

Może orientujecie się od czego zależy widoczność samolotu na fr24 na LUZ. Jednego dnia są widoczne do 0m a innego poniżej 1500m już nie.

Passenger
    zależy to od odbiornika. Czytałem na jakimś forum ze jest juz zamontowany odbiornik na LUZ jednak z obserwacji na fr24 wnioskuje ze albo odbiornika nadal nie ma albo po prostu odbiornik nie działa (zepsuł się !!!)

Passenger
    Jeśli widać samoloty nad EPLB to najczęściej wtedy gdy udostępniam dane z moich odbiorników ADS-B dla FR24, robię to jako wolontariat i niekiedy danych tych nie ma, bo po prostu mam wyłączone odbiorniki. Jeden z odbiorników pracuje zazwyczaj 24/7 ale niekiedy z przyczyn technicznych musi zostać wyłączony. Moje oznaczenie radaru na FR24 to T-EPLB1 lub wcześniej T-EPRZ3 (przed zmianą przez support FR24 na T-EPLB1). Jestem osobą prywatną więc traktuje to jako hobby i chęć pomocy dla innych. Niestety nie spełniam warunków aby dostać darmowy sprzęt z FR24 z powodu dość dobrego pokrycia dla naszego regionu.

P.S. Mieszkam ok 2km od progu pasa 07

Passenger
    Dlaczego nie pokazuje jakie samoloty mają przylecieć do LUZ??? Zawsze jest pusto na liście przylotów, a strona portu została juz dodana na FR24. I jeszcze jedno pytanie dlaczego jak wybieram samolot, który leci do LUZ i opcje "SHOW ROUTE" to linia przylotu zamiast na lotnisko wędruje aż na równik!!!!!!?????!!!!!