Announcement

Collapse
No announcement yet.

czy obecnie można uruchomić stronę flightradar korzystając z aero2 ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kuszelas
    replied
    Originally posted by adoha
    Nie miej żadnych złudzeń - wszystko powinno działać - mam HUAWEJ E3131.
    Dzięki
    mk

    Leave a comment:


  • kuszelas
    replied
    Dzięki,
    Sprawdziłem wobec tego to, co powinienem obadać po wystąpieniu tego zdarzenia.
    Otóż szybkość pobierania wynosi u mnie około 280 kb/s, czyli prawie dwa razy mniej niż obiecuje Aero2. A przyczyną tego jest lokalizacja modemu. Obecnie znalazłem miejsce w mieszkaniu, gdzie ta prędkość wynosi prawie 480 kb/s i stronka pojawia się. Niestety jej funkconalność jest kiepska. Ale to dlatego, że prędkość ta jest zmienna i te 480 kb/s to była wartość maksymalna.
    Problem więc leży w znalezieniu właściwego miejsca, ewentualnie poprawieniu jakości przez zastosowanie antenki.
    Pozdrawiam
    mk

    Leave a comment:


  • niezaradny
    replied
    Mam AERO 2 na XP SP2, firefox i działa mi bez zarzutu. Owszem, parę sekund trzeba poczekać na wczytanie się samolotów, ale mapka i ruchome samoloty prawidłowo się wyświetlają.

    Nie miej żadnych złudzeń - wszystko powinno działać - mam HUAWEJ E3131.

    Mógłbym mieć problemy również z Google Earth, ale też nie mam problemów.

    Pozdrowienia.

    Leave a comment:


  • kuszelas
    replied
    Dzięki,
    Tak podejrzewałem, ale chciałem uzyskać potwierdzenie od Fachowca.
    Pozdrawiam.
    mk
    Last edited by kuszelas; 2014-02-22, 08:19.

    Leave a comment:


  • trabin
    replied
    Originally posted by kuszelas View Post
    Witam,
    Pytanie to zadaję dlatego, że w w tamtym roku udało mi się otworzyć stronę http://www.flightradar24.com i korzystać z jej możliwości.
    Obecnie, przy korzystaniu z łącza aero2 (przepustowość maxymalna do 512 kb/s) jest to niemożliwe.
    Strona po otwarciu wygląda tak:

    Natomiast gdy laptopa podepnę do sieci UPC, której przepustowość wynosi prawie 20 Mb/s, strona ma pełną funkcjonalność i wygląda tak:


    Czy moja diagnoza, że funkcjonalność tej strony jest uzależniona od przepustowości internetu, która to wielkość jest zdecydowanie większa od oferowanej przez aero2 ?
    mk
    Cześć niestety 512 kb/s przy sporej ilości danych jakie są na stronie FR24 to zbyt mało. Musi być szybsze łącze.

    Leave a comment:


  • kuszelas
    replied
    Originally posted by speedbird1960 View Post
    Jakie urządzenia i systemu operacyjnego używasz, aby zobaczyć Flightradar24 z Aero2.
    Modem Huawei e173, Widows XP Pro Sp3.

    Leave a comment:


  • speedbird1960
    replied
    Jakie urządzenia i systemu operacyjnego używasz, aby zobaczyć Flightradar24 z Aero2.

    Widać samolotów i mapy na tej stronie, ponieważ może to być ok do czasowego użytkowania.
    The world’s most popular flight tracker. Track planes in real-time on our flight tracker map and get up-to-date flight status & airport information.


    Google Chrome używany do tłumaczenia
    Last edited by speedbird1960; 2014-02-16, 14:35.

    Leave a comment:


  • czy obecnie można uruchomić stronę flightradar korzystając z aero2 ?

    Witam,
    Pytanie to zadaję dlatego, że w w tamtym roku udało mi się otworzyć stronę http://www.flightradar24.com i korzystać z jej możliwości.
    Obecnie, przy korzystaniu z łącza aero2 (przepustowość maxymalna do 512 kb/s) jest to niemożliwe.
    Strona po otwarciu wygląda tak:

    Natomiast gdy laptopa podepnę do sieci UPC, której przepustowość wynosi prawie 20 Mb/s, strona ma pełną funkcjonalność i wygląda tak:


    Czy moja diagnoza, że funkcjonalność tej strony jest uzależniona od przepustowości internetu, która to wielkość jest zdecydowanie większa od oferowanej przez aero2 ?
    mk
Working...
X