Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pytania związane z feed

Collapse
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Pytania związane z feed

  Witajcie
  Mam pytania związane z feed. Uruchomiłem odbiornik na RTL2832 wraz z Raspberry, udostępnianie danych idzie bez problemu ale:
  1. Na jakiej zasadzie FR24 pokazuje radar z którego pochodzą dane o konkretnym samolocie. Podejrzewam że kto pierwszy ten lepszy więc dochodzi do sytuacji że nad głową przelatuje mi samolot (mieszkam w centralnej Polsce) a wyświetla się informacja o odbiorniku z Krakowa.
  2. Jaki ruch generuję na łączu internetowym (mam LTE z limitem) Oczywiście jest to zależne od natężenia ruchu ale ile tak mniej więcej w warunkach polskich.
  3. Podczas rejestracji przydzielono mnie do EPBY bo geograficznie jestem najbliżej tego portu. Jednak mieszkam w lini Poznań - Warszawa tak prawie po środku w okolicy Konina więc jakoś mi bliżej (mentalnie) do Poznania a i taka lokalizacja jest bardziej "uczciwa" (najbliżej mam do EPPW ale wojskowe się nie liczą)
  Czy jest możliwość zmiany "znaku" zachowując to samo konto użytkownika?

  W związku z dwoma pierwszymi pytaniami skonfigurowałem odbiornik tak że uruchamia udostępnianie danych o godzinie 00:05 a kończy 07:55. Raz w nocy nawet udało mi się zobaczyć swój odbiornik na głównej stronie ale skoro generalnie nie jestem potrzebny to po co tracić transfer niech chodzi tylko w nocy.

  Jeśli nikt z was nie zna odpowiedzi na moje pytania proszę je zadać w moim imieniu na forum ogólnym. Niestety mój angielski brzmi : ja, chcieć ma pytanie... więc nie chcę się zbłaźnić
Working...
X