Announcement

Collapse
No announcement yet.

Flightradar24 na inne mobilne platformy.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Flightradar24 na inne mobilne platformy.

    Witam! Jestem tu nowy i to mój pierwszy wątek. Otóż zauważyłem że powstały aplikacje pod iOS i Android. Czy macie w planach stworzenie wersji pod Jave, Symbiana lub wersję mini prosto przez przeglądarkę (np. Opera Mini)? Dużo osób posiada taką platformę i na prawdę przydałoby się takie coś na telefony Pozdro

  • #2
    Odpowiedz na pytanie jest tutaj: http://forum.flightradar24.com/threa...ull=1#post3356

    Jest to po prostu za duzo kosztow i pracy, a nie me chetnych zeby za to placic.

    Comment


    • #3
      Wielka szkoda A wie ktos może czy stronka dziala poprawnie na Nokii 5800. Z tego co sie orientuje ma wersje Lite Flasha

      Comment


      • #4
        FR24 nie korzysta z Flash, tylko i wylacznie z javascript/ajax.

        Comment


        • #5
          Czyli na Nokii 5800 zadziała bez problemu? Ile kb ściąga ten radar?
          Jeżeli to nie jest Flash to dlaczego mój Sony Ericsson W995 wyświetla tylko białą zakładkę o danych samolotu? Ledwo widać mapę :/

          Comment


          • #6
            Czy dziala nie mam pojecia, zalezy od przegladarki i parametrow telefonu. FR24 to bardzo ciezka strona i na mojich "starych" Nokiach strona nie dzialala.

            Comment


            • #7
              ok thx za odpowiedz

              Comment


              • #8
                Originally posted by admin View Post
                Jest to po prostu za duzo kosztow i pracy, a nie me chetnych zeby za to placic.
                Myśle że znależli by się chętni(choćby ja), tylko jaka suma wchodzi w grę.Proponuje by zainteresowane osoby które chciały by mieć FR24 na swoim telefonie zgłaszały taką chęć w tym lub innym wątku podając rodzaj mobilnej platformy.Jeśli będzie nas wystarczająco dużo to napewno sie uda,musimy wiedzieć z jaką sumą mamy do czynienia?
                propozycja na: Symbian^3 (Nokia N8)
                P.S. ta platforma stała sie teraz otwarta
                Last edited by Jordan643; 2011-01-28, 00:22.

                Comment


                • #9
                  Ja osobiście korzystam z Androida, ale z własnego doświadczenia wiem że jeszcze niewiele osób posiada telefony z systemami. Dużo osób korzysta z prostej Javy. Wydaje mi się że stworzenie takiej aplikacji bardzo by się opłaciło bo mogłyby z niej korzystac użytkownicy z Symbianowymi Nokiami jak i z prostymi Sony Ericssonami, ale ja tylko podstawiam taki pomysł, z resztą nie wiem jak wygląda programie na tej platformie

                  Comment


                  • #10
                    temat chyba umarł

                    Comment


                    • #11
                      Witam.
                      Czy może ktoś wie czy na noki N8 będzie prawidłowo wyświetlać w przeglądarce? No i czy na Symbiana 3 wyjdzie też odpowiednia aplikacja?

                      Comment


                      • #12
                        Sprawa jest prosta. Na androidzie (od 1.6) i iOS Filghtradar24 działa spoko. Pozostałe systemy to już tylko i wyłącznie wchodzi opcja przeglądarki i możliwości samego telefonu, ale cudów bym nie oczekiwał, bo i na słabszym kompie są zaciachy. Na pewno najlepszą opcją na smartfony jest aplikacja dedykowana ...

                        Comment

                        Working...
                        X